mobile: 07749 617 317
office: 01256 844 531

img t 02

USŁUGI DEKORATORSKIE

Oferujemy państwu usługi w zakresie: malowanie całych budynków i mieszkań w wewnątrz i z zewnątrz, malowanie sprejem farby olejnej jak i emulsyjnej, tapetowanie.

img t 04

ŁAZIENKI

Oferujemy państwu usługi w zakresie remontu łazienek: kompletny remont, drobne zmiany, kabiny prysznicowe, indywidulanie dopasowane szafki łazienne, ogrzewanie podłogowe.

img t 03

PŁYTKI SCIENNE I PODLOGOWE 

Nasi instalatorzy pomogą państwu wybrać odpowiedni rodzaj kafelek. Cały proces instalacji kafelek zostanie wykonany szybko i bez zbednych zakłóceń dla Twojego domu.

Nasza oferta

Każda inwestycja Remontowo - Budowlana jest to wydatek i ryzyko dla inwestora aby znaleźć odpowiednią firmę która będzie spełniać jego oczekiwania względem wyceny i standardu wykonanej usługi. Wybierając naszą firmę, wybierają państwo gwarancję wykonanej usługi solidnie i na wysokim standardzie za rozsądną cenę.

Oferujemy państwu nasze wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo - budowlanych, przez ostatnie 15 lat zajmowaliśmy się projektami różnego rozmiaru ( formatu ).
Remontowaliśmy bardzo duże budynki uwzględniając wymianę pokrycia dachów po wzmacnianie fundamentów i pogłębianie piwnic.
Zajmowaliśmy się również dobudówkami, rozbudową mieszkań i budynków mieszkalnych z pełnym wykończeniem wnętrz. Wykonywaliśmy również wszelkiego rodzaju odrestaurowania wnętrz, remonty wnętrz budynków, kładzenie płytek na bardzo dużych i małych powierzchniach.

trustraderMogą państwo również znaleźć nasz profil na TRUSTATRADER.COM są tam opinie naszych klientów dla których wcześniej wykonywaliśmy nasze usługi, zapraszamy do przeczytania opinii na nasz temat.

Zapraszamy państwa do korzystania z naszych usług, wykonujemy ogólnobudowlankę i wszelkiego rodzaju remonty, kuchni, łazienek , apartamentów etc.
Gwarantujemy państwu rzetelną i solidną obsługę, posiadamy rekomendacje od naszych klientów

Z poważaniem

MMB DECORATORS LTD

certificate

CHINEHAM BUSINESS PARK
Pinewood Chineham Business Park
Crockford Lane
Basingstoke, RG24 8AL

  home   placefacebook